Apartmán Ladná 1 - kontejner 6m

Apartmán Ladná jednička - lodní kontejner 20ft standard. 

Pro tento modrý lodní kontejner cesta po světě skončila. Bylo rozhodnuto, že bude převezen do Ladné. Zde se nachází centrála naší společnosti MK IDENTICAL s.r.o.. Kontejner bude přebudován na předváděcí Apartmán Ladná jednička, tedy krátce APARTMÁN LADNÁ 1. 

V apartmánu Ladná jednička budou prováděny prohlídky pro naše zákazníky s možností vyzkoušet si vše v reálném prostředí. Dokonce bude možné využít apartmán pro několikadenní testování 😎. Na této stránce Vás budeme postupně provádět proměnou tohoto lodního kontejneru na Apartmán Ladná jednička.

Tento kontejner měl i svoji poslední cestu jako každý kontejner před vyřazením. Tato cesta probíhala nějak takhle.

Port_of Walvis Bay    Hamburk_   
WhatsApp Image 2022-09-28 at 15-28-31 (1)  WhatsApp Image 2022-09-28 at 15-28-31 (2) 

 

 

Pro tento apartmán pro Vás máme připraveny vizualizace. Díky těmto náhledům můžete již nyní nahlédnout do prostor, které teprve připravujeme. Na dalších fotkách můžete sledovat průběh a stav tohoto projektu. Vizualizace předem jsou velká výhoda pro naše zákazníky. Máme k dispozici vlastní studio bytového designu, kde pro Vás připravíme předem Váš apartmán.

20 C  20 D 
20 E 

20 F 

 

 

20 G  20 H 

Jako první bylo po přivezení kontejenru na místo potřeba zapetonovat patky na kterých bude postaven k tomu bylo nutné vše rozměřit. Naplánovat kudy bude přiveden odpad a veškeré přípojky. 

 

 

Než byl kontejner postaven na připravené patky tak je takénutné zateplit podlahu. Proto byl kontejenr uložen na bok. Podlaha byla zateplena uvnitř vatou a navíc byl přidán polytyren. Vše bylo nainstalováno s velkou pečlivostí. Včetně nástřiku OSB desek a následného zatmelení, tak aby nemohla voda ani z boční části do izolace. 

 

Další články

Wellness Ladná 1 - kontejner 6m

Wellness Ladná jednička - lodní kontejner 20ft standard.  Momentálně připravujeme vizualizace dle přání zákazníka. Kontejner prozatím není zakoupen. Předpokládáme, že prožívá svoji poslední plavbu na moři.

Apartmán Ladná 3 - kontejner 12m

Apartmán Ladná trojka -lodní kontejner 40ft standard délka 12m.  Horký trend přepravních kontejnerových domů nemusí být na první dojem špatné rozhodnutí, ba naopak. Designově splňuje mnoho přání. Je taktéž velmi šetrné k životnímu prostředí a dokáže výrazně ušetřit váš rozpočet. Bydlení v kontejneru je něco odlišeného a velmi moderního zároveň, což zaujme nejednoho souseda.

Apartmán Ladná 2 - kontejner 6m

Apartmán Ladná dvojka - lodní kontejner 20ft standard.