Blog

Kancelář Ladná 1 - kontejner 12m

Kancelář Ladná jednička -lodní kontejner 40ft standard délka 12m.  Momentálně připravujeme vizualizace dle přání zákazníka. Kontejner prozatím není zakoupen. Předpokládáme, že prožívá svoji poslední plavbu na moři.

Wellness Ladná 1 - kontejner 6m

Wellness Ladná jednička - lodní kontejner 20ft standard.  Momentálně připravujeme vizualizace dle přání zákazníka. Kontejner prozatím není zakoupen. Předpokládáme, že prožívá svoji poslední plavbu na moři.

Apartmán Ladná 3 - kontejner 12m

Apartmán Ladná trojka -lodní kontejner 40ft standard délka 12m.  Horký trend přepravních kontejnerových domů nemusí být na první dojem špatné rozhodnutí, ba naopak. Designově splňuje mnoho přání. Je taktéž velmi šetrné k životnímu prostředí a dokáže výrazně ušetřit váš rozpočet. Bydlení v kontejneru je něco odlišeného a velmi moderního zároveň, což zaujme nejednoho souseda.

Apartmán Ladná 2 - kontejner 6m

Apartmán Ladná dvojka - lodní kontejner 20ft standard.   

Apartmán Ladná 1 - kontejner 6m

Apartmán Ladná jednička - lodní kontejner 20ft standard.  Pro tento modrý lodní kontejner cesta po světě skončila. Bylo rozhodnuto, že bude převezen do Ladné. Zde se nachází centrála naší společnosti MK IDENTICAL s.r.o.. Kontejner bude přebudován na předváděcí Apartmán Ladná jednička, tedy krátce APARTMÁN LADNÁ 1.  V apartmánu Ladná jednička budou prováděny prohlídky pro naše zákazníky s možností vyzkoušet si vše v reálném prostředí. Dokonce bude možné využít apartmán pro několikadenní testování 😎. Na této stránce Vás budeme postupně provádět proměnou tohoto…